Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Başvuru Bilgilendirmesi

4 posters
YazarMesaj
Cedric Firebolt
Yönetici
Yönetici
Cedric Firebolt

Galleon : 40286

Başvuru Bilgilendirmesi Empty
MesajKonu: Başvuru Bilgilendirmesi   Başvuru Bilgilendirmesi EmptyPaz Mart 11, 2012 4:12 pm

Başvuru için en az 75 RP puanınızın olması gerekiyor .

Bir seçme hakkınız vardır ! Bunu iyi değerlendirin ve kimin tarafında olduğunuzu seçin .

Tarafınız hakkında bir rp yazmazsanız dikkate alınmazsanız .

Başvuru Forumu

İsim - Soyisim :
Taraf :
RP ' niz :
RP Puanınız :
https://buyudunyasi.yetkin-forum.com
James William Montague
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
James William Montague

Galleon : 34651

MesajKonu: Geri: Başvuru Bilgilendirmesi   Başvuru Bilgilendirmesi EmptySalı Haz. 12, 2012 1:54 pm

İsim - Soyisim : James William Montague

Taraf : Aydınlık

RP ' niz : Ailemdeki çoğu kişi karanlık tarafta ama ben Zümrüdü-Anka Yoldaşlığın'danım. Amcalarım bunu bilse kesin beni işkence yaparak öldürürlerdi ama
karanlık tarafın yaptıkları şeyler bana saçma geliyor. İnsanları suçsuz yere öldürmek çok saçma. Bu yüzden Zümrüdü-Anka Yoldaşlığını tutuyorum. Babamda iyilerin yanında çünkü kötülerin her zaman kaybedeceğini biliyor.

RP Puanınız : 75

rp saçma oldu biraz Very Happy
Valerie de la Montespan
Muggle
Muggle
Valerie de la Montespan

Galleon : 34795

MesajKonu: Geri: Başvuru Bilgilendirmesi   Başvuru Bilgilendirmesi EmptySalı Haz. 12, 2012 3:23 pm

Rp'niz bunun için yetersiz :/
James William Montague
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
James William Montague

Galleon : 34651

MesajKonu: Geri: Başvuru Bilgilendirmesi   Başvuru Bilgilendirmesi EmptySalı Haz. 12, 2012 3:38 pm

75 !?!?!
Isabella Evans
Profesör
Profesör
Isabella Evans

Galleon : 34458

MesajKonu: Geri: Başvuru Bilgilendirmesi   Başvuru Bilgilendirmesi EmptyPtsi Haz. 25, 2012 4:02 pm

İsim - Soyisim : Isabella Evans
Taraf : Aydınlık
RP ' niz :

Tüm gün babamla konuştum. Nasıl bir insan olmam gerektiğini bana uzun uzun anlattı. Hufflepuff'a seçildiğini, karanlık ve aydınlık taraftan birini seçtiğini, nasıl mezun olduğunu hepsini tek tek, aralıksız anlattı. Bana da 'Tarafını iyi seçmelisin kızım. Karanlık gerçekten karanlıktır. Fakat aydınlıkta adalet, hak, sevgi vardır.' Sevgi... Hiç düşünmeden aydınlık tarafta olmalıydım. Sonra aklıma büyük annem ve büyük babam geldi. Onlar karanlık taraftaydı ve içlerinde sevgi denen o duygudan bir gram bile yoktu. Tek amaçları öldürmekti. Bencillerdi. 'Her büyücü yeri geldiğinde bencilleşir.' diye düşündüm. Ama onlarınki bambaşkaydı.

Büyük babam yaşıyordu. Hala karanlık taraftaydı ve bize her gelişinde beni 'Sen bir vampirsin. Vampirler sadece kendi menfaatleri için yaşarlar. Bak bana.' diyerek kışkırtıyordu. Babam ise hiçbir zaman onu susması için uyarmıyordu. Bana güveniyordu çünkü benim sevgi dolu olduğumu herkesten iyi biliyordu. Büyük babam aile bireylerini bile, kendi menfaatleri uğruna kaybetmeye hazırdı.

Bir gün ona diklendim. 'Büyük baba, sen bencilleşmişsin. Etrafına bir baksana! Sana sevgi dolu bakan gözlere bak! Hiçbiri umrunda değil, demi?' Annem bana kızgın bakıyordu. Onu ilk defa böyle bakarken gördüm ama aldırış ettiğim pek söylenemezdi. Babam susması ister gibi bir bakış attı. O an sustum. Neden bilmiyorum. Büyük babama baktım. Bana nefretle bakıyordu. Beni yok etmesinden korktum ama 'Bir gün sen de karanlıktan nasibini alacaksın!' tehdidiyle yetindim. O günden sonra kararımı kesin olarak verdim. Ben sevgi dolu bir insan olmak istiyordum...

RP Puanınız : 89

Başvuru Bilgilendirmesi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Seçmen Şapka Başvuru Formu
» Expecto Patronum ! Senin patronusun hangi hayvan ? Başvuru Formu