Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

cline, alex nath

2 posters
YazarMesaj
Alexander Nathan Cline
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf

Galleon : 34695

cline, alex nath Empty
MesajKonu: cline, alex nath   cline, alex nath EmptyÇarş. Haz. 13, 2012 10:13 am

• Ad - Soyad: Alexander Nathan Cline

• Karakterin Belirli Özellikleri : Alex, zengin bir ailede tek çocuk olarak büyümenin sonucu şımarıktır. Özünde iyi bir insandır. İnsanlara sevgi ve saygı gösterir, asla din, dil, ırk ayrımı yapmaz. Onu sevmeyenler onu çekemeyenlerdir. Konuşkan, sevimli, arkadaş canlısıdır. Dış görünüşünün de etkisiyle çapkındır. Hala gerçek aşkı aramaktadır. Büyücü bir aileden gelmenin sonucu olarak küçüklüğünden beri büyülerle haşır neşirdir. Hırslıdır, kötü olduğu ders yok gibidir. İnsanların canını sıkmakta üstüne olmasa da yaptığı yanlışları düzeltmeyi bilir. Zekidir. Her zaman bir planı vardır. Sakin, umursamaz ve kararlıdır. Dünya yansa umrunda olmayacak gibidir. Yine de umursamaz dış görünüşünün altında her olaya muhalefet bir kişilik yatmaktadır.

• Karakterin Dış Görünüşü : Gözleri deniz mavisi renktedir, güneş ışığıyla rengi açılan kahverengi saçlarını her zaman dağınık bir şekilde taramaktadır. Uzun boyludur, yakışıklıdır. Uzun süre deniz kenarında kalmaktan dolayı bronz bir tene sahiptir, yine de kışın güneş görmeyince teni beyaza döner. İnce ve uzun parmaklıdır. Ellerini sürekli saçlarının arasından geçirir. Saçlarını kestirmekten nefret ettiği için saçları uzundur.

• Kısaca Geçmiş : Alex, büyücü ve zengin bir ailenin ilk ve tek çocuğu olarak California'da doğdu. Oradaki zengin çocuklarıyla beraber büyüdü. Babası disiplinli olmasına rağmen annesi Alex'i şımartırdı. Alex, California'da zamanının çoğunu sörf yaparak geçirirdi ve bu konuda ustalaşmıştı. Alex'in hiç kardeşi olmadığı için paylaşmanın da ne demek olduğunu pek öğrenemedi. Annesi de babası da büyücü olduğu için Alex'in küçüklüğünden beri yanlışlıkla yaptığı büyülere kızmıyorlardı, aksine ona gücünü kontrol etmesi için yardım ediyorlardı. Bu sayede Alex, Hogwarts'a geldiğinde pek zorluk çekmedi.

• Role Play Seviyesi: Diğer hesabım Evelyn Camilla Maidie (82). Bu arada puanın geçirilmesini rica edecektim, ama -Sorunlarınız- gibi bir bölüm göremedim, o yüzden burada rica ediyorum.
Valerie de la Montespan
Muggle
Muggle
Valerie de la Montespan

Galleon : 35027

cline, alex nath Empty
MesajKonu: Geri: cline, alex nath   cline, alex nath EmptyÇarş. Haz. 13, 2012 10:48 am

Puanınız geçirildi. GRYFFINDOR!

cline, alex nath
1 sayfadaki 1 sayfası