Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ollivander'den asanızı alın ! Asa başvuruları .

3 posters
YazarMesaj
Cedric Firebolt
Yönetici
Yönetici
Cedric Firebolt

Galleon : 40630

Ollivander'den asanızı alın ! Asa başvuruları . Empty
MesajKonu: Ollivander'den asanızı alın ! Asa başvuruları .   Ollivander'den asanızı alın ! Asa başvuruları . EmptyPaz Mart 11, 2012 4:28 pm

Ollivander'den asanızı alın ! Asa başvuruları . 2lswrip
Asanızı almak için doğru yere geldiniz !

Asanızı almanız için belli bir RP sınırı yoktur. Galleon karşılıgında asalardan birini alabilirsiniz.

Başvuru Formu :

İsim - Soyisim :
Asa türünüz :
İlk asanızı alırken yaşadıklarınızın bir RP si :

Ollivander'den asanızı alın ! Asa başvuruları . 8xngnd 12 inç, Söğüt ağacı, Ejderha Kalbi
100 Galleon

Ollivander'den asanızı alın ! Asa başvuruları . 2m699o3 11 inç, Dişbudak ağacı, Tek Boynuzlu At Kılı
100 Galleon

Ollivander'den asanızı alın ! Asa başvuruları . 4jn5v9 11 inç, Karaçam ağacı, Anka Teleği
100 Galleon

Ollivander'den asanızı alın ! Asa başvuruları . 14kwen9 13 inç, Defne ağacı, Tek Boynuzlu At Kılı
100 Galleon

Ollivander'den asanızı alın ! Asa başvuruları . De8pcy 12 inç, Maun ağacı, Ejderha kalbi
100 Galleon

Ollivander'den asanızı alın ! Asa başvuruları . Ao9oo7 13 inç, Kestane ağacı, Ejderha kalbi
100 Galleon

Ollivander'den asanızı alın ! Asa başvuruları . 106ezpi 12 inç, Abanoz ağacı, Anka Teleği
100 Galleon

Ollivander'den asanızı alın ! Asa başvuruları . 35l6deu 12 inç, Dişbudak ağacı, Ejderha kalbi
100 Galleon

Ollivander'den asanızı alın ! Asa başvuruları . 711yqa 11 inç, Söğüt ağacı, Veela Saç Teli
100 Galleon

Ollivander'den asanızı alın ! Asa başvuruları . 1om0ko 12 inç, Abanoz ağacı, Ejderha kalbi
100 Galleon

Ollivander'den asanızı alın ! Asa başvuruları . 2j29t1s 11 inç, Gül ağacı, Tek Boynuzlu At Kılı
100 Galleon

Ollivander'den asanızı alın ! Asa başvuruları . 2cgg9hh 13 inç, Çobanpüskülü ağacı, Ejderha kalbi
100 Galleon

Ollivander'den asanızı alın ! Asa başvuruları . 3145xlt 12 inç, Meşe ağacı, Tek Boynuzlu At Kılı
100 Galleon

Ollivander'den asanızı alın ! Asa başvuruları . Vnjf5j 12 inç, Gül ağacı, Ejderha kalbi
100 Galleon

Ollivander'den asanızı alın ! Asa başvuruları . Npmght 13 inç, Ceviz ağacı, Ejderha kalbi
100 Galleon

Ollivander'den asanızı alın ! Asa başvuruları . 2n7nipt 12 inç, Akasya ağacı, Anka Teleği
100 Galleon
https://buyudunyasi.yetkin-forum.com
James William Montague
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
James William Montague

Galleon : 34995

MesajKonu: Geri: Ollivander'den asanızı alın ! Asa başvuruları .   Ollivander'den asanızı alın ! Asa başvuruları . EmptySalı Haz. 12, 2012 1:41 pm

İsim - Soyisim : James William Montague

Asa türünüz : Ollivander'den asanızı alın ! Asa başvuruları . 2n7nipt 12 inç, Akasya ağacı,
Anka Teleği

İlk asanızı alırken yaşadıklarınızın bir RP si : O gün çok heyecanlıydım. İlk defa büyücülerle ilgili bir yere gidecektim ve kendi asamı alacaktım! İnanılmaz bir şey! Kendi asam olacaktı ve büyüler yapacaktım. Hogwarts mektubu geldiğinde çok sevindim. Diagon Yolu denen yere gitmek için Çatlak Kazan adlı bir bardan geçip gitmek gerekiyormuş. Çok heyecanlıydım. Erkenden yola çıktık...

Oraya vardığımızda çeşit çeşit baykuşlar, Quidditch malzemeleri, cübbeler, tüy kalem satıcıları... daha sayılamayacak kadar çok büyülü mağaza vardı. Ailemdeki herkesin büyüyle alakası var ve herkes safkan ama beni hiç böyle bir yere getirmemişlerdi. Biraz ilerledik ve Ollivander's yazan bir yere girdik. İçeride sayılamayacak kadar asa vardı. İçeriden bir adam yavaşça geldi ve babama "Merhaba Mr. Montague" dedi. İçeriye gitti.

Bana bir asa verdi. Bende salladım ve oradaki bir vazo kırıldı. Asayı masasının üstüne koydum. Tekrar bir asa verdi. 12inç, Akasya ağacı ve anka teleği diye mırıldandığını duydum. Asayı salladım ve hiç bir şey kırılmadı. Ollivander tebrikler dedi. Böylece ilk asamı almış oldum... Smile
Cedric Firebolt
Yönetici
Yönetici
Cedric Firebolt

Galleon : 40630

MesajKonu: Geri: Ollivander'den asanızı alın ! Asa başvuruları .   Ollivander'den asanızı alın ! Asa başvuruları . EmptySalı Haz. 12, 2012 2:33 pm

Tamamdır , 100 galleon'unuzu düşüyorum
https://buyudunyasi.yetkin-forum.com
James William Montague
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
James William Montague

Galleon : 34995

MesajKonu: Geri: Ollivander'den asanızı alın ! Asa başvuruları .   Ollivander'den asanızı alın ! Asa başvuruları . EmptySalı Haz. 12, 2012 2:44 pm

Tamam.
Rafael Michael Sheldon
Bakanlık
Bakanlık
Rafael Michael Sheldon

Galleon : 34913

MesajKonu: Geri: Ollivander'den asanızı alın ! Asa başvuruları .   Ollivander'den asanızı alın ! Asa başvuruları . EmptyÇarş. Haz. 13, 2012 3:04 pm

İsim - Soyisim : Rafael Sheldon

Asa türünüz :Ollivander'den asanızı alın ! Asa başvuruları . 2m699o3 11 inç, Dişbudak ağacı, Tek Boynuzlu At Kılı

İlk asanızı alırken yaşadıklarınızın bir RP si :

O gün ilk asana kavuşacaktım.Üzerimde daha önce yaşamadığım bir heycan vardı.Ollivander'in asa dükkanına gitmek için Çatlak Kazanından geçip Diagon Yoluna çıktık.Ve dükkandan içeri girdik.Dükkanda kimse yoktu.İçerisi sessiz ve rutubetliydi.Bir anda kaba,kalın bir sesle 'Hoşgeldiniz' diye bir ses geldi.Ses var görüntü yoktu ki bir müddet sonra yavaşça kendisinide gördük Ollivander'in.

Yanımda babam vardı Ollivander'le selamlaştıktan sonra,Ollivander içeriye gitti ve asalar arasından bir asayı çıkardı.Bana getirdi ve elime verdi.Asayı salladım ilk deneme gerçekten vahimdi.Çaprazımda duran vazoyu paramparça yapmıştım.Aslında yüzümde bir gülümse oluşmuştu.Daha sonra Ollivander asayı elimden aldı ve içeriye geri gitti.Tekrar bir asayı çıkardı ve getirdi.Elime aldım,asaya bir baktım ve salladım.İkinci denememde her hangi bir hasar yoktu.Yüzümde bu sefer daha büyük bir tebessüm oluştu.

Asamı aldıktan sonra Ollivander'e hoşçakal diyip ordan ayrıldık.

http://www.kemalsafak.tk

Ollivander'den asanızı alın ! Asa başvuruları .
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ünlü Başvuruları
» Özel Yetenek Başvuruları